| MouseSoricelDecasa a întrebat:

dati-mi si mie un program de filmat jocuri fara fraps, bandicam, camtasia si astea nu, nu fie cu trail si fara watermark si mai vreau si un program de editat, va rog dau funda repede.

1 răspuns:
| XFlyDogX a răspuns:

Program de editat foarte bun si usor de invatat pe care il folosesc de foarte mult timp este: CyberLink PowerDirector 16 sau orice versiune a acestuia. Il gasesti pe siteuri de torente la fel si activation pentru programele de filmat de mai sus pentru a nu mai avea treaba cu watermark-ul. Pe langa cele enumerate de tine as mai adauga si action mirilis care este foarte bun!