| gabitzu11 a întrebat:

Dau funda. Am un nokia n900 dar nu stiu cum se porneste blitzu de la camera foto ca o lanterna. va rog sa ma ajutati. Acum am postat de pe el, dar chiar am nevoide de "laterna".

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La Nokia, de obicei, apasand prelungit pe butonul steluta = * Eu am alt Nokia dar am vazut asta la mai multe modele. Incearca.

| gabitzu11 explică (pentru Salontanul):

Acum am incercat. Dar nu merge. Am incercat si in meniu de telefon unde tastez un nr. si pe tastatura qwerty. Nu are SYMBIAN sa fie ca la celelalte. E cu MAEMO. Un ANDROID, ceva mai slabut.