| DarkKing67 a întrebat:

Dau FUNDA si VOT! Ce jocuri imi recomandati? Intel(R) Celeron(R) D CPU 3. 06GHz 3.06 GHz, 448 MO din RAM+64(de la placa video)=512 RAM

Răspuns Câştigător
| ςσsmiη a răspuns:

Hmm..cam tot ce a aparut pana-n 2008.
iti recomand:
Counter Strike Source
Team Fortress 2
Left 4 Dead 2
Garry's Mod
*doar Team Fortress este gratis, il gasesti pe Steam; poti incerca si Dota2 dar nu cred ca o sa-ti mearga la maxim.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca League of Legends, TF2, LFD1 SI 2, Dota 2, Counter-strike pana in source si poate si global offensive

| Dante30 a răspuns:

Mai nu va suparati pe mine dar nici unu din cei 3 de pana acuma nu cred ca ati inteles configuratia.
Are un single core celeron de 3.06 ghz omu 440 mb ram si o placa video de 64 mb omu nu sa exprimat bine cel putin eu asta cred, Mai ales ca sunt single coreuri si de 3+ghz asa ca nu cred ca ti-ar duce cine stie ce... jocuri vechi pana in 2003-2006 daca ai noroc. BAFTA!

| Dante30 a răspuns (pentru Dante30):

Si uite ca am avut dreptate dupa ce m-am interesat, http://ark.intel.com/......3-MHz-FSB.

Răspuns utilizator avertizat