| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Dau o mare funda. Pc-ul neu are o mare problema la instalarea windows. Eroarea este 0x80070003. Am sters intreg HDD ( un Toshiba MK2552GSX ). Am inxerxat sa instalez windows 8.1 si mi-a dat eroare la fel si la windows 8.0 si la windows 7. Exista vreun fix pentru asta?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Unitatea optica, memorie sau hdd. HDD-ul sa fie in BIOS pus pe AHCI!

| Andryez a răspuns:

E o problema din BIOS, intr-un timp asa mi-a facut si mie... dar nu stiu exact cum sa o remediezi

| LoveIsLove4Ever explică (pentru Andryez):

Pai nu am nici un fel de OC. Parole etc. AMD Cool and Quiet e pe off. S-ar putea sa fie si de la HDD?