| LauRENtZyu9112 a întrebat:

De 2 saptamani ma chinu sa rezolv eroarea: "The application was unable to start correctly (0xc000007b).Click OK to clos the application."Primesc aceasta eroare doar la jocurile mai noi gen fifa 14, pes 2014, nascar 2014 etc. Dc stiti altceva in afara de net.framework,visual c++, driver, update-uri si reinstalarea windows-ului(pentru ca astea le'am facut de n ori pana acu') va rog sa imi spuneti.

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Descarca directX 11.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17431

Multi au facut asa si dupa a mers.
Incearca, rau nu-ti poate face.

| LauRENtZyu9112 explică (pentru N0xEterniS):

Frate serios? il am...