| Sebytzu_9214 a întrebat:

De cand s-a deschis youtube.ro,nu mai merg toate filmuletele de pe youtube, HELP MEE! cu toate browserele face asa

15 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Filmuletemerg perfect de bine fa un updates la Adobe Flash player, ia o versiune nou de pe net si instaleazo si ai s avezi ca va merge!

| iasicumpara a răspuns:

Da este adevarat... incearca insa sa derulezi mai departe acelasi video... va merge. Mie imi merge

| Sebytzu_9214 explică (pentru iasicumpara):

Nu imi merge nici asa, dar au inceput sa mearga mai multe clipuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema generala. Dar nu toti o observa din cauza clipurilor urmarite. Se va rezolva de la sine. N-avem noi cei de pe TPU cu ce sa te ajutam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

100% agree with you!

| SovietMarshalPeter a răspuns:

Pai aveti nevoie de un Adobe Flash Player, va recomandt sa citi ce va spune in legatura cu filmuletele.

| SkyX a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Nu spune nimic, pur si simplu nu pornesc.

| SovietMarshalPeter a răspuns (pentru SkyX):

Pai aveti Adobe Flash Player instalat

| Sebytzu_9214 explică:

Mie imi merg doar cateva filmulete

| SkyX a răspuns (pentru Sebytzu_9214):

Lafel si mie. Cateva.

| Sebytzu_9214 explică:

Am instalat cel mai nou Flash si nimic, si am si folosesc Google Chrome

| lucik93 a răspuns:

Hmm.mie imi merg bine toate clipurile:s

| CameliaS a răspuns:

Da, nu știu ce se întâmplă! Eu am laptop nou, am toate programele necesare, insa filmuletele nu se incarca. Nici eu nu stiu ce sa fac! happy

| SkyX a răspuns:

Nici mie nu'mi merge straight face(Nici la alti 3 prieteni nu mai merge.) thumbs up

| CristianRadu a răspuns:

La fel este si la mine!