| ATVISTU a întrebat:

De cateva zile am achzitionat niste casti de Pc si un microfon A mers foarte bine il foloseam pe swype dar am umblat la setari la sqype si practic le-am dezinstalat pot sa aud muzica dar nu mai pot vorbi pe sqype si pe messemger spune ca nu se detecteaza va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu poti dezinstala nimic umblind in setarile de la skipe. Vezi setarile placii de sunet si urmareste ce microfon ai setat sa functioneze pentru skipe.