| LoveU4ever a întrebat:

Hallo! Am si eu o MARE problema.crying(( am un laptop Lenovo si nu se mai aude sonorul la nimic (yahoo, skipe, minecraft, youtube etc).Va rog mult de tot ajutati-ma! Am umblat in setari si nu au nimica. La yahoo imi spune ca nu detecteaza niciun microfon daca asta e de ajutor. Va implor sa ma ajutati cumva sa-l repar. Multumesc pentru intelegere.

1 răspuns:
| shadyserban a răspuns:

Cred ca ti s-a stricat placa de sunet.Si mie mi s-a întâmplat.