| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand incerc sa descarc ceva de pe Google Play imi zice asta "You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag icon) on your device with this email account."? Stie careva?

8 răspunsuri:
| Madeline33 a răspuns:

Cum intrii pe Google Play?
Trebuie sa gasesti o iconita in telefonul/tableta ta care arata cam asa
http://imgsrv.worldstart.com/images/ct-images/2013/11/playstoreicon.jpg
si sa intrii in Google Play de pe ea.

| Spintecatorul27 a răspuns (pentru Madeline33):

Pai am intrat prin internet.

| Alekz00 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa iti faci alt cont de Gmail si sa te logezi, fiindca inseamna ca acel cont de Gmail a fost banat/suspendat de pe Google Play

| Spintecatorul27 a răspuns (pentru Alekz00):

Nu are cum sa fie banat/suspendat deoarece abia mi l-am facut contul!

| hustrr a răspuns:

Pai ori nai memorie ori telu sau table nu iti merge ori nai internet sau ti prost magazinul play

| Spintecatorul27 a răspuns (pentru hustrr):

Memorie am, telefonul imi merge, iar netul merge bine. Nu stiu cum functioneaza Magazinul Play.