| Elvis98 a întrebat:

de ce nu imi mai citeste dvd-rom-ul cd? doar pe cele de windows le citeste

4 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Cred ca tu astepti sa se deschida automat cd urile asa cum face si windows ul, windows ul e boot abil d aia se deschide singur, ia baga un cd altul decat windows si apoi verifica in my computer cred ca o sa l gasesti acolo
exista si o functie 'autoplay' daca vrei sa se deschida tongue oricum zi mi daca ai reusit

| Elvis98 explică (pentru grgdlk):

Nu ma refeream la "autoplay" deci cand introduc cd in dvd-rom il citeste dar daca dau sa intru in el ii gol am incercat mai multe cd si reultatul a fost la fel doar cele de windows le citeste big grin daca era stricat nu le mai citea nici pe ale cred eu tongue

| grgdlk a răspuns (pentru Elvis98):

Probabil bagi cd uri goale...esti sigur ca e ceva pe cd urile alea?

| Elvis98 explică:

Da, nu am incercat doar unul ci ogramada...