| NazZisStUu a întrebat:

de ce nu imi merge nici un joc pe windows 7 ultimate?
Am absolut toate driverele instalate, updateurile la zi, cerintele necesare jocurilor?
Dau funda, multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Posibil sa fie o copie proasta a windows-ului incearca sa-l reinstalezi

9 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Iti apare vreo eroare gen 00032x31? scrie aici ce eroare apare sau apare windows has stopped working si isi da reset? baga windowsul porneste-l si dai un repair iti lipses probabil niste file din windows
Fa clic pe Start, apoi tastaza cmd în caseta Pornire căutare.
În zona de rezultate, fa clic dreapta pe cmd.exe, și apoi fa clic pe Executare ca administrator. se va solicita să introduceți parola pentru un cont de administrator. Fa clic pe Continuare dacă esti administratorul sau nu scrie parola de administrator. Apoi, fa clic pe Continuare.
În linia de comandă, tasteaza sfc / scannow, apoi apasa ENTER.

Scanarea poate dura ceva timp, trebuie sa ai rabdarehappy. Windows va repara orice fișiere corupte sau lipsesc pe care le găsește. În cazul în care este nevoie de informații de pe CD-ul de instalare pentru a repara problema, s-ar putea să bagi Windows CD.

| NazZisStUu explică (pentru AdrenalinTm):

Tot nu merge!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru NazZisStUu):

Pai ai dat funda incearca alt windows

| FatUglyVirgin a răspuns:

Defineste "nu merge"

| NazZisStUu explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu porneste absolut nici un joc imi apare windows has stopped working sau pur si simplu nu porneste

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru NazZisStUu):

Posibil sa fie o copie proasta a windows-ului incearca sa-l reinstalezi

| Imstrong a răspuns:

Buna.1.Incearca alt browser(Google Chrome sau Mozilla de preferat)
2.Reinstaleaza-ti windowsul.
3.Instaleaza-ti Internet security, Avira sau AVG si scaneaza sa vezi daca iti gaseste vreun virus, daca da, il stergi.4.Imi dai mie funda.
5.Succes! :*

| NazZisStUu explică (pentru Imstrong):

Viru nu am,, am antivirus eset smart security 7 big grin

| Imstrong a răspuns (pentru NazZisStUu):

Atunci incearca celelalte variante. sau e posibil si sa ai probleme cu conectiunea la internet.

| K0sti a răspuns (pentru NazZisStUu):

Poti sa consideri ca nu ai antivirus! Ala e o gluma proasta!