| costin007 a întrebat:

de ce nu pot actualiza Androidul de la 4.2.2 nu trece mai departe cum pot face update? Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu, ce telefon ai?

| costin007 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa fac update la un Samsung s7582cum fac multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru costin007):

Hai ca te ajut eu, add pe Facebook:
www.facebook.com/razvantrapnation

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Sistemul de operare Android difera de la telefon la telefon. Update-ul sistemului de operare Android depinde de compania care a fabricat telefonul. Daca compania nu mai lucreaza la un update, tu nu il vei primi. La telefoanele Samsung, Huawei, branduri mai cunoscute, vor primi update-uri destul de des, iar cele mai necunoscute, nu.

| dovahkiin9386e6e a răspuns:

Nu merge, daca nu iti apare de la telefon sa dai update, nu suporta telefonul. Funda?