| anonym012 a întrebat:

De curand am decis sa vand un PC mai vechi:2.50 GB Ram, Placa video Nvidia GeForce 256 mb, HDD 120 GB,DVD-RW,Sursa nou-nouta, doar placa de baza este arsa atat.Intrebarea mea este cat as putea lua pe el?

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Salut! Nu iti pot spune pretul exact,trebuie sa mai scazi din el deoarece:ramii sunt mici, placa video este si ea mica placa de baze este arsa, si poti sa mai cresti pretu pentru ca:sursa noua functionala(daca este), HDD memorie mare, nu cred ca vei reusii sa o vinzi pentru ca placa da baza este arsa si nimeni nu o sa cumpere pc-ul.

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

In jur de 400 lei

| HardCore7750 a răspuns:

Maxim 400 lei

| anonym012 explică:

Ok multumesc tuturor pentru raspuns.