| tiranianuuu a întrebat:

Salut tpu..De curand mi-am cumparat un laptop si avea pre instalat Windows 10 Home dar... nu prea ma suprprins l-am incercat cam o luna dar nu mi-a placut dar as vrea sa instalez windows 7 credeti ca merita... vreau parerea voastra happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti incerca. S-ar putea sa nu mearga sau sa nu gasesti drivere.Fa-ti un DVD cu Windows 10 si apoi sterge-l si instaleaza 7 sau 8.1. Mai este o solutie: daca ai preinstalat nu sterge partitia ascunsa si apoi incearca instalarea Win 7 sau 8.1.

3 răspunsuri:
| DeathLord93 a răspuns:

Noile laptopuri sunt facute in asa fel incat sa nu suporte decat windows 10 ca si sistem de operare deci s-ar putea ca windows 7 sa nu ti mearga poti incerca sa il instalezi spun asta deoarece si al meu e asa
Dupa parerea mea windows 10 e destul de bun poti ramane pe el desi eu sunt multumit de 10

| RAY a răspuns:

Nu e compatibil windows 7 cu noile placi asta e faz

| Eminesc9999 a răspuns:

Ii de cct windous 10 mai bun ii 8.1 sau 7 parerea mea