| Khero a întrebat:

De curând mi-am instalat win 10, iar când am deschis un joc pentru prima data mi-a aparut o notificare sa apas 2 butoane pentru a deschide meniul de filmare sau ceva de genul. Mi s-a parut genial acest lucru, dar dupa cateva zile, s-a stricat. Apas cele 2 butoane ( win+g) si nimic. Decat in desktop mai porneste cateodata. Pareri cum pot rezolva sa pot filma si in jocuri?

1 răspuns:
| ion1731 a răspuns:

Cauta alt soft de fimare sau schimba combinatia de taste pentru a filma din meniul de setari a soft-ului de fimare big grin