| kosmin2000 a întrebat:

de o luna incoace nu stiu ce are instalez windows o ia perfect iar apoi cand vreau sa instalez driverele nu merge si nu am schimbat nimic din el nici macar o piesa si il am din 2007 va rog ajutati ma! Dau funda

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Probabil ai un windows modificat. sau in cazul in care e bun, si nu il ai cu update la zi e posibil sa nu te lase sa instalezi mai nimic. inclusiv drivere.

| miTzuliK93 a răspuns:

In ce sens "nu merge"? Instalarea driverelor se incheie cu succes si totusi nu functioneaza sau cum?

| EduuardGabriel a răspuns:

Http://kickass.to/......41627.html
Te va ajuta acest program ^^

| kosmin2000 explică:

Nu merge in sensul ca de exemplu un driver important este cel video si nu merge instalat si nici cel audio de ce? Oare imi trebuie alta placa?