| uleavld97 a întrebat:

de curand mi-am schimbat windows-ul si nu merge netu ce trebuie sa fac? am windous xp sp3 si nu stiu cum trebuie sa fac... cum sa instalez driverele de la placa de retea sau altele... va rog ajutati-ma!

FUNDA!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa le ai ca sa le instalezi, logic. Vezi CD-ul cu drivere de la placa de baza. Daca nu-l mai ai, vezi ce model de placa de baza ai, scrie pe ea, te uiti cu ochii si te duci la producator si le descarci! Mai simplu de atat nu se poate! Pentru alte amanunte si ajutor (help online), ma gasesti aici: http://www.epasystems.ro/