| Razvan82 a întrebat:

Salut TPU,

de recent am inchis pc-ul si l-am redeschis, am observat ca tastatura nu merge bine de exemplu tasta Enter daca o apas normal nu se intampla nimic dar daca o apas de mai multe ori repede inceapa sa mearga ca si tasta TAb, un alt exemplu tasta delete daca o apas normal nu se intampla nimic, dar daca o apas repede si de mai multe ori imi face carcaterul acesta "\".

Multumesc de raspuns happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca este de la PC. Ar trebui sa imprumuti o tastatura de la un prieten sa verifici. Eu cred ca este tastatura dusa si trebuie una noua.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Ai tastatura defecta

| Razvan82 explică (pentru octav005):

Deci trebuie sa o schimb, nu?

| octav005 a răspuns (pentru Razvan82):

Da, incearca cu alta. eu am cumparat una pe wireless