| iuli96an a întrebat:

Deci am o problema, cand intru pe un site (youtube, trilulilu) sa vad un vad un video mi se inteapta groaznic, am schimbat browser la fel, am sters si instalat corect de la zero flash player, am schimbat windowsul, am instalat shockwave, am dat click dreapta si am debifat enable hardware, dar la fel tot intepat imi merge, ce ar putea fi? netul nu este pentru ca am incercat pe letopul unui prienten.
P.S: Am 1.5 GB RAM si placa video Placa video MSI NVIDIA GeForce FX 5500, 256MB, DDR, 128bit, DVI, VGA, AGP.
Si inca ceva inainte de asta imi mergea nu la 720p, dar la 480 mergea perfect, iar mie acum nu imi merge nici cu 240p bine.

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza ffdshow codec si umbla putin la setari si bifeaza i codecurile corespunzatoare