| MoLdo18 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru daca ma puteti ajuta. big grin
Dece imi merge foarte greu [toate videoclipurile ] online am instalat Flash Player ultima versiune,am reinstalat windows, am dat la video seting si am debifat "enable aceleration" doar tot deageaba. happy. Chear nu mai stiu ce sa fac mentin ca inainte mi se incarcau mai repede paginile pe net imi merge foarte, bine videoclipurile imi mergeau la 1080 HD sau 720HD acuma abia imi merge la 360 am un prieten care are un pc mai salb ca a meu[video 64mb 512 rami procesor varza] si i merge foarte bine video HD crying Si eu am PC-ul [Procesor Intel Celeron 1.6 ghz //// > Placa video 512 mb >/// 2 GbRAM] Avem netul de la aceeasi firma ..tot dar nu stiu ce s-a intamplat la mine de imi merge sasa nasol crying CER SERIOZITATE! FUNDA ORICEEE

2 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Depinde de conexiunea la internet

| MoLdo18 explică (pentru Husicel):

Cum depinde? :O daca avem amn 2 acelasi Internet de la aceeasi firma si nu e o firma de rahat e o firma foarte bunawinking mai stie cineva alte solutii?