| Hitek a întrebat:

Deci de fiecare data cand ma uit la un video pe youtube sau ascult muzica se tot blocheaza arata un cerculet transparent in mijloc.
Stie cineva cum rezolv problema?
FUND(A)!

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Videoclipul trebuie sa se descarce. Este o bara rosie acolo. Cand vrei sa vezi un videoclip oprestel 1-2 minute sa se incarce bara rosie si o sa mearga in continu. Dar daca este video mare de vreo 30 de min trebuie sa astepti mai mult ca se descarca mai greuhappy

5 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Buna. Nu e o problema ce se rezolva. Asta se intampla pentru ca merge greu netul sau e incarcata reteaua. Incearca sa reduci calitatea. Sa dai video-ul respectiv la 360p. Incearca asa. Have a nice dayhappy

| alyntoxic50 a răspuns:

Acceseaza adresa www.onlineproxi.info acolo introdu adresa clipului de pe youtube si dai click. O alta metoda ar fi sa intri pe google translate scrii adresa linkului blocat selectezi la "to" "romanian" si ii dai translate ceva aparea adresa clipului.

| Maddalinapunct a răspuns:

trebuie sa il opresti 2 minute ca sa se incarce apoi poti sa vizualizezi filmuletul linistit

| Kiduu12 a răspuns:

Inseamna ca nu-ti merge netul bine si videoclipul trebuie sa il lasi sa se incarce.

| Arlechino a răspuns:

Cred ca problema principala e conexiunea ta la internet, incearca alt provider, sau un alt tip de abonament happy Succes!