| Rayenbow a întrebat:

Saluuut vreau si eu sa imi spuneti dc cand ma uit la videoclipuri pe youtube sau oricare alt site mi-se incarca cateva secunde iar apoi se blocheaza si imi arata un cerculet mic in mijloc si tot asa crying(((. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Conexiunea la net e slaba si face buffer... e normal pentru conexiunile lente
bafta

1 răspuns:
| ionika17 a răspuns:

SaL. Poate trebuie sa astepti pana se incarca melodia, sau sa iti resetezi windowsu ca asa imi mai face si mie.Eu spun sa ti-l reinstalezi baftahappy