| Sp34kEr a întrebat:

Deci ieri mi-a instalat un prieten windows7 cu licenta care tine doar o luna si cand se instaleaza isi face upgrade la toate driverele,, totul merge perfect dar nu am sunet! si e instalata placa sunet...toate firele bagate corect, boxele nu sunt stricate ca le-am conectat la telefon si canta.
Care ma poate ajuta va rog frumos!
Dau funda!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Apropo! Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Succes!

| paulthegame a răspuns:

Wuindowsul e panarama

| LTAA a răspuns (pentru paulthegame):

Cand il umpli de virusi

| LTAA a răspuns:

Nu exista licenta de o luna, este trial, versiune de incercare.

| Sp34kEr explică:

Salontanul driverul imi este instalat, Paul da-mi tu altul mai bun!, Ltaa asa am auzit! Deci care ma poate ajuta va rog frumos! file:///C:/Users/cicip/Desktop/F%C4%83r%C4%83%20titlu.png file:///C:/Users/cicip/Desktop/1.png

| LTAA a răspuns (pentru Sp34kEr):

Urca pozele pe Internet.