| Rzw_Littlle_1996 a întrebat:

decurand am achizitionat o tableta Manta Mid08s si am incercat sa descarc o aplicatie din android market dar imi da eroare la orice incer sa descarc aveti sugestii?

5 răspunsuri:
| andreeaursi a răspuns:

Nu'i Buna! big grin... Poate nu ai cont de Android Market...sau ai? thinking

| Rzw_Littlle_1996 explică (pentru andreeaursi):

Ba da am cont pe android matket dar imi da eroare de server mereu sad

| 000ooo000 a răspuns:

O resetezi din fabrica. Asa am facut si eu, am aceeasi tableta, fiind foarte buna. happy happy big grin big grin Funda? happy happy big grin big grin

| Lucian_Radu_1989 a răspuns:

Salut aceeasi prb am si eu ca si Rzw_Littlle_1996 ma putetii ajuta si pe mine intr-un fel? am cont de google android market si la fel imi face si am aceeasi marca-manta 08s ma putetii ajuta si pe mine cu niste raspunsurii var rog.mail meu este pantera_neagra2012@yahoo.com

| 000ooo000 a răspuns (pentru Lucian_Radu_1989):

Resetezi tableta din fabrica.Asa am facut si eu si a mers+ am aceeasi tableta.Este foarte buna! happy happy big grin big grin