| gabytzul a întrebat:

detin o tableta Allview viva h8, intr-o zii in timp ce ma jucam bateria era la 7% si sa diminuat luminozitatea iar acum a ramas asa nu mai pot regla lumina sa o fac mai mare, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Oancea_Casiana_1993 a răspuns:

Daca dai in jos de unde ai ora si toate alea o sa iti apara o linie, dai de butonul de pe linie pana la maxim si gata.

| gabytzul explică:

Am uitat sa mentionez versiunea adroidului e 4.2.2 si nu de la butonul brightness nu pot pot regla nimic orice as face luminozitatea ramane la fel de intensa