| NewDoctor a întrebat:

Doresc sa imi creez un site de promovare, vanzare a unor proiecte. Ma puteti ajuta cu numele acestuia.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Daca vrei trafic din google alege macar un cucvant-cheie in nume.
Nu stiu ce proiecte vrei sa promovezi, dar numele trebuie sa fie relevant in domeniu.
nu folosi numele firmei decat daca te promovezi offline, www.popescugheosrl.ro nu spune nimic despre domeniul de activitate si e mai greu si de urcat in google.
Nu esti in google in prima pagina, degeaba esti. :)
Bafta

5 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Project.promo.sell_(numeletau).ro

| acinorev a răspuns:

Ce zici de project.promo.sell_(numeletau)?

| floweray a răspuns:

Iti pot da o sugestie cu privire la platforma pentru site... ucoz.ro. Usor de folosit, gratuit si cel mai important, au si forum de suport: forum. ucoz.ro.
Multa bafta!

| SaDiCuL a răspuns:

Sc. "nume_de_fam" Distribution SRL

sc. "Roomz" Distribution SRL

mie mi place cum suna "roomz"
daca ti place funda, daca nu...

| madalynnaa a răspuns:

LucruriUtiledela(numele tau)