| Gamesoflegend a întrebat:

Doresc sa imi creez un site cu www.ucoz.com.Cine ma ajuta? As vrea sa fie putin profesional in site-uri.Site-ul as vrea sa il creez pentru anime.Cine doreste sa imi spuna.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Intra pe www.ucoz.ro ca e mai simplu, fiind complet in limba romana, Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| crblsaff a răspuns:

Eu zic sa ma contactezi la id`u dani. dnfd sa te`nvat eu ces alea siteuri adevarate si te pot ajuta sa-ti faci unul al tau