| Angel_Angelo_1989 a întrebat:

Eu sunt Angelo si vreau sa stiu un program de filmat cu care poti filma cu camera pentru ca sunt youtuber.

4 răspunsuri:
| FrateleRobert a răspuns:

Action, Mirilis, Bandicam, Obs.Astea sunt programe de filmat foarte bune pe care poti folosi camera. Funda?

| Angel_Angelo_1989 explică (pentru FrateleRobert):

Da dar merge cu bandicam cu o versiune cam veche?

| Angel_Angelo_1989 explică:

Vreau sa filmez si cu camera ca am

| FrateleRobert a răspuns (pentru Angel_Angelo_1989):

Iti merge si asa, dar eu iti recomand action mirilis deoarece la bandicam daca nu ai un pc un pic mai performant o sa ai un lag cat casa.Deci repet daca ai o versiune mai veche o sa iti mearga si asa.