| MrBiology a întrebat:

Fac un site si vreau sa pun un meniu imediat dupa titlu care sa cuprinda niste categorii link-uri catre unele pagini), iar cand utilizatorul pune sageata de la mouse pe acel link sa se deschida in partea de jos a link-ului o lista cu subcategorii (alte link-uri). Imi scrieti un cod html sau css sau javascript care ma poate ajuta? Multumesc si dau funda la cel mai bun cod!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe google „Drop down menu" sunt o grămadă free. https://www.youtube.com/watch?v=qdEBrz3TUWU