| Andy_Razvy_1996 a întrebat:

Vreau ca pe Blogul meu sa pune o bara sub titlu in care sa fie urmatoarele pagini:

HOME FACEBOOK PROGRAMS CONTACT

eventualfiecare pagina sa aiba si subcategorii?
Cum fac acest lucru in HTML?,dar cand dau click de exemplu pe HOME sa ma duca pe home sau cand dau pe programs sa ma duca pe pagina cu porograme sau sa imi arate si subacategoriile,adica cum pun in HTML link-ul la care trebuie sa ma directioneze cand dau click?

Multumesc,stiu ca nu este asa greu deoarece am mai facut acum un an,dar am uitat si pe internet nu gasesc cam nimic concret, macar un exemplu si nici timp nu prea am ca sa stau sa caut si sa pun cap la cap.

Multumesc

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

Ce vrei tu fie e porgramare, caz in care stai si cauti, fie iti alegi o platforma care te lasa sa faci pagini si subpagini pentru site/blog