| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Funda big grin Am o pronlema cu minecraft versiunea 1.7.10, de cate ori deschid launcherul ( am incercat si TeamExtreme si KeiNett ) se lanseaza normal dar când apas play launcherul se inchide si nu se mai intampla nimic. pe versiuni mai vechi ca 1.7.9 se lanseaza normal. Folosesc Windows 8.1 Pro x64

Răspuns Câştigător
| kd511 a răspuns:

Daca nu ai mai jucat Minecraft niciodata pe versiunea 1.7.10 trebuie sa dai pe Play si sa astepti sa se descarce Fisierele versiunii. Sper ca te-am ajutat. Daca nu incearca sa stergi. minecraft din %appdata% si sa reinstalezi Minecraft sau sa updatezi Java la ultima versiune.

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Păi și 1.7.9 și 1.7.10 care e diferența?
Eu nici măcar între 1.7.10 - 1.7.2 nu văd diferențe.

| kd511 a răspuns:

Daca nu ai mai jucat Minecraft niciodata pe versiunea 1.7.10 trebuie sa dai pe Play si sa astepti sa se descarce Fisierele versiunii. Sper ca te-am ajutat. Daca nu incearca sa stergi. minecraft din %%