| Rrobert a întrebat:

Ieri am facut un schimb cu niște iteme pe Steam și cel cu care am făcut schimbul mi-a trimis 150€ in paypal. El mi-a trimis dovada că a trimis dar eu inca nu am primit și i-am dat accept la schimbul cu itemele. Sunt ff speriat să nu fi fost păcălit. In cat timp ajung banii in contul de PayPal dacă a trimis prin family and friends? Va rog, dau funda!

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Posibil sa fi luat teapa, el poate sa dea cancel la transfer.
Trebuia sa astepti banii prima data pe urma sa dai trade.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde cum si-a alimentat el contul de PP. Poate dura cateva zile pana intra suma.

| NLS a răspuns:

Am trimis des prin Family and Friends diverse donatii.
Banii intra aproximativ instant.
Poate dura pana la 1-2 minute, si extrem de rar - pana la 5 min.

| johnnny123 a răspuns:

Ce dovada ti-a trimis ca a facut plata prin paypal? De regula platile din PayPal in PayPal se fac instantaneu.

| Digikey a răspuns:

Ai castigat experienta de 150€.

| morfeo a răspuns:

Mai mult ca sigur a anulat transferul.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Eu primesc des bani atat prin pay pall iar banii sunt virati instatnt. imi pare rau sa iti supun dar ai luat teapa.