| ItsMatrix a întrebat:

Recent mi-am facut cont de paypal ca sa pot primi ceva bani de la o persoana din strainatate. Mi-am confirmat cardul, contul, tot tot. Acum 10 minute am primit banii (200$).Si au intrat la Paypal Balance.De ce nu le pot da "Withdraw ". De ce?

Am mai intrat la tranzactii si am dat acolo "Mark as processed". Persoana care mi-a trimis banii a primit un email si a confirmat ceva. Acuma banii sunt pe " Pending"
Ce trebuie sa fac oare? Multumesc anticipat. Funda!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Pai si UNDE ii retragi? Crezi ca vine un pitic sa ti-i aduca?