| vladehg a întrebat:

Imi puteti da exemplu de aplicatie android care face telefonul o telecomanda tv?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

In primul rand nu cred ca este vreau telefon cu os Android care sa mai aibe printre aplicatii si infrarosu, ceea ce ti-ar trebui tie pentru ati face tie telefonul telecomanda! Are cumva telefonul tau infrarosu? Nu mai pune inca o intrebare ...cautati telefonul pe gsmarena.com si ai sa stii daca are sau nu! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista aplicatia asta pentru Android. Este o aplicatie pentru Iphone care nu mai stiu cum se numeste care face telefonul o telecomanda pentru tv.