| Cristi7Cristinel a întrebat:

Imi puteti da un program in care sa scriu ceva, iar apoi sa se auda in boxe ce am scris?
Sau daca nu stiti un asemenea program, atunci unul prin care eu sa vb iar pe calculator sa se inregistreze tot ce am spus (fara sa folosesc microfon).

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Folosesti http://www.ivona.com/en/# si cauti vocea lui Carmen pentru limba romana.

Pentru o mai buna acuratete a vocii trebuie sa scrii cu diactritice (ăîțșâ).

9 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Se vede ca esti DoarUnBaietas, baietas!

| Cristi7Cristinel explică (pentru zdrangoi):

Si ai vreo problema?

| prizeFTW a răspuns (pentru zdrangoi):

Poate vrea să vorbească cu o fată pe mess şi să pară de 20 de ani după voce.Doar ştii că în timpul pubertăţii unii au o voce de măgăruşi laughing.

| prizeFTW a răspuns:

Google translate laughing

| Cristi7Cristinel explică (pentru prizeFTW):

laughing laughing laughing laughing
Bun si daca vreau sa schimb vocea?

| prizeFTW a răspuns (pentru Cristi7Cristinel):

Alea se cumpără.laughing.Dar din curiozitate, pentru ce ai nevoie?

| Cristi7Cristinel explică (pentru prizeFTW):

La microfon nu mi se aude bine vocea si de astawinking

| MissCh_Christianna_1989 a răspuns:

Acesta este un site unde introduci textul si el iti citeste. Poti selecta in ce limba vrei tu.
http://www.oddcast.com/home/demos/tts/tts_example.php