| ROTTWEILER12 a întrebat:

imi spune si mie cineva daca imi merge win 8 pro pe sistemul meu?: Hdd:120 Gb, Ram:2 GB, Placa video ATI Radeon Express 1150, AMD Sempron(tm)Processor 3600+ 2.00 GHz

DAU FUNDA!

11 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu,procesorul mic.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Nu te ajuta cu nimic win8, mai mult te incurca, nu ai resurse. Daca vorbim de win8 ar trebui sa ai minim 8 gb memorie. Ca sa stii de ce ai schimbat sistemul, in rest....toate sunt povesti!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru valentin75):

8 gb memorie ram? ai probleme ma.

| ROTTWEILER12 explică (pentru valentin75):

Ma pe site original Microsoft spune ca trebuie sa ai macar 1 gb ram si 1 ghz processor

| StalkerSoul a răspuns:

Iti sacadeaza ma. ce sa faci cu win 8?straight face
Pentru tine xp e cel mai bun, la cerintele astea.

| ROTTWEILER12 explică (pentru StalkerSoul):

Hai sa mori tu? ca imi sacadeaza? Uita-te pe pe google scrie system request windows 8.1 si vezi

| StalkerSoul a răspuns (pentru ROTTWEILER12):

Ma nebunule ai abia 2 gb ram si procesoru ala vai de el...

Eu ti-am zis problema ta e de la sistemul tau, cred ca nici windows 7 nu iti merge foarte bine pe el.

| ROTTWEILER12 explică (pentru StalkerSoul):

am win 7
Uita-te Pe site asta ma sa vezi ca am dreptate :http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows-8/system-requirements
si ciocu mic

| StalkerSoul a răspuns (pentru ROTTWEILER12):

Ma cum zici tu eu nu stau sa ma cobor la iq tau pe minus de prostie, iti merge win 8 sacat si ca naiba, daca vrei puneti`l e treaba ta, dar la sistemu ala praf al tau nici windows 7 nu mi-as pune.

| ROTTWEILER12 explică:

Dar nu mi l-am bagat

| ROTTWEILER12 explică:

Imi mere win 8 de zbora VB serios