| Kraxy a întrebat:

La jocul Minecraft, când îmi instalez modul OptiFine, primesc crash la Minecraft crying
Din ce cauză e?
Funda!
P.S: Menţionez că am şters Folderul META-INF, dar tot primesc crash...

4 răspunsuri:
| Radux a răspuns:

Pai ori nu e versiunea corecta, ori nu l-ai instalat corect! Mai bine cauta tutoriale pe youtube pentru versiunea potrivita

| AnaLove444 a răspuns:

Pai, problema ar trebui sa fie versiunea de joc. Daca esti pe versiunea 1.2.5/1.3.1/1.3.2/1.4.5/1.4.6/1.4.7/1.5, trebuie sa cauti versiunea potrivita. Daca este versiunea potrivita, poate ai ModLoader-ul instalat. Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin

| RevOlliNe1994 a răspuns:

Poate ca modul e de alta versiune...Da casa iti mearga te sfatuiesc sa il iei prin pipix! Sper ca te-am ajutat! fundita?

| Catalin0821 a răspuns:

Sunt mai multe motive cum ar fi:
•Nu ai versiunea minecraftului la fel ca a modului OptiFine.
•Nu ai instalat minecraft''ul bine.

Incearca sa te uiti si tu pe youtube cum ar fi site''ul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=lCXGz6P90L0