| sebypetrescu921 a întrebat:

mă poate ajuta cineva cum să instalez un router?
L-am cumpărat ieri și habar nu am cum se procedează
Modelul este Tenda W308R
mulțumesc în avans!

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mai jos, manualul in romana, in format pdf.
http://setuprouter.com/router/tenda/w308r/manual-1786.pdf

| sebypetrescu921 explică (pentru GabrielStn):

Tu te-ai uitat pe el măcar? înțelgi ceva? ei bine, eu nu, și eu pot să caut pe youtube să știi
am vrut să văd dacă cineva chiar ajută... explică pas cu pas, dar se pare că voi doar căutați pe youtube...DE PARCĂ EU NU POT SĂ CAUT!

| GabrielStn a răspuns:

Sunt mai multe lucruri de care trebuie sa stii cont la configurare, pe care noi nu le stim pentru ca nu le-ai specificat. Decat sa pierzi vremea certandu-te noi, mai bine ai citi manualul router-ului pe care l-ai primit atunci cand l-ai cumparar, si poate gasesti si un CD de configurare. zic si eu.

| SatanicBear a răspuns:

Cauta pe YouTube, gasesti 100%.