| Spike997 a întrebat:

Salut, TPU. Ma poate ajuta si pe mine cineva? Am descarcat mai multe aplicatii care trebuie cumparate pe google play, le.am instalat dar cand vreau sa intru in ele, google le verifica si ma pune sa le cumpar. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Dragos17Alexandru a răspuns:

NU POTI sa te joci DECAT daca le cumperi, din moment ce scrie ca TREBUIE sa platesti, alternative identice gratis nu o sa gasesti.

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Dezinstaleazale si cauta alternative gratuite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza-le.

| Deliiiia a răspuns:

Ori le platesti ori le dezinstalezi.

| Spike997 explică:

Stiu dar daca ii bag un root, pot sa.l pacalesc cu anumite aplicatii?