| geo97FPP a întrebat:

-Ma poate ajuta si pe mine in situatia asta va implor : cand deschid browserul Internet Explorer imi deschide o ferastra si imi spune ca Internet Explorer nu mai functioneaza corect si imi spne ca window cauta o solutie la problema si nimic?
-Ma puteti ajuta cu ceva vreun sfat ca sa stiu, eu am nevoie de Internet Explorer unrgent.

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de la Internet Explorer, dar inainte de asta, curata tot ce inseamna Internet Explorer din PC. Este posibil ca acesta sa fi cedatdin cauza programelor tip toolbar care s-au instalat fara ca tu sa-ti dai seama, ori are probleme de incompatibilitate cu diferite extensii sau programe add-on.

| ionut258 a răspuns:

Internet explorer e naspa, pe langa ca merge incet mai are si o gramada de erori, incearca opera sau chrome

| Em1neM a răspuns:

De la un timp se strica internet explore de aceea sau inventat opera google chrome si mozila..iti recomand sa bagi operawinking

| Alisayer a răspuns:

Sterge de tot internet explorer si instaleaza-l din nou.Dar mai bine folososte google chrom, e mai super.