| Andrei99ct a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Cand intru pe anumite siteuri (Creative Monkeyz, Stirile PROTV) nu imi apare videoul la care vreau sa ma uit.Am si flash-ul instalat dar nu stiu ce se intampla. ajutati-ma va >rog

6 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Incearca sa actualizezi Adobe Flash.

| Andrei99ct explică (pentru Kattan):

Am facut asta deje...

| Kattan a răspuns (pentru Andrei99ct):

Mai intai dezinstaleaza complet Flash-ul, detalii pe http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html.
Apoi descarca si instaleaza din nou Flash player-ul, cu toate browserele inchise.

| neergaby a răspuns:

Ce browser folosesti?

| Andrei99ct explică (pentru neergaby):

Mozila firefox

| neergaby a răspuns (pentru Andrei99ct):

Ai incercat si cu internet explorer, opera sau chrome?