| JockerStoica a întrebat:

Merita sa imi cumpar Tableta asta?
...E0ZZKBBBM/

...EK88TBBBM/

Merita sa cumpar tableta asta Samsung Galaxy tab?
E vreo diferenta dintre cele doua de le-am dat site mai sus? sau doar culoarea difera ca vad ca e mai scumpa aia neagra.
Deci merita sa o iau?
Se strica repede?
Merg jocurile bine?
Are memorie buna?
Placa video buna?
Procesor bun?
Androidu e bun? 4.0
Are viteza buna la net?
FUNDA + VOT!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se merita.Doar culoarea difera.Nu se strica decat daca ii faci tu ceva ori o scapi s-o spargi, dar poti avea si ghinion sa prinzi una care se sttrica repee. Vorbind totusi de eMAG, e prea putin probabil.Are toate cele de mai sus bune, Android-ul poti sa-l upgradezi plus viteza de la net depinde de viteza ta de pe wireless nu de viteza tabletei. Daca tu nu ai viteza buna la conexiunea de net nu te astepta sa iti mearga mai repede pe tableta.

| SouLIce a răspuns:

Acele tablete sunt identice doar culoare difera
Este foarte buna tableta

| Thebestkiller a răspuns:

Este o tableta foarte buna...are memorie buna si chiar ti-o recomand
Numai culoarea difera la cele doua tablete

| andreimircea2 a răspuns:

Salut

Eu sincer ti-as recomanda produsul asta: http://bit.ly/XY674D si iti argumentez:

Ai 1gb ram si un procesor Cortex-A9 de 1000 Ghz. asta inseamna ca poti rula aplicatiile fara probleme.

Bateria tine destul de mult si un avantaj il reprezinta si faptul ca are GPS :)