| MareleD a întrebat:

Metin 2 Lunaris cand imi scriu contul imi spune ca se conecteaza si asa ramane cat il las nu se blocheaza, dar nu se intampla nimic.Ce sa fac? Cel mai bun si rapid raspuns si folositor raspuns primeste FUNDA!

Multumesc! 1

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla asa la metinele private, cel care a infintat metinul respectiv are pc-ul din lemn iar hostul si mai si. Incearca sa dai un restart la calculator sau sa intri din nou in joc. Datorita faptului ca joaca multi lagar, lagul se aduna si vă va merge greu. Bafta!

| Mihalcea_Andrei_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! eu cand dau pe iconita aia sa intru nu vrea sa intre de ce? daca stii sa spui cum il repar iti dau funda!

| Sfatosel a răspuns:

Eu inca joc Lunaristongue nu are nici o problema. e doar chestia sa astepti. cateodata se logheaza foarte repede... cateodata prea tarziu... dar lasa-l asa si daca se blocheaza mai incearcawinking baftatongue