| Bogdanyoooo a întrebat:

mi-am cumparat de curand un laptop http://www.altex.ro/......-free-dos, ce parere aveti de el, o sa mearga GTA 5 pe el? Iar cu procesorul de 1, 8, daca-l setez la frecventa maxima il fortez prea mult?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

O sa-ti mearga un low spre medium. Procesorul acela are tehnologie turbo asa ca daca il duci la frecventa maxima nu il fortezi.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Tu nu ai ce sa setezi la procesorul ala. De rulat o sa ruleze gta 5 pe el, dar cam pe minim.

| Cimped a răspuns:

Va merge. Poti sa-l pui la frecventa maxima fara probleme.