| poterake19 a întrebat:

Salut TPU, mi am cumparat un S22 azi si nu merge sa sun/sa fiu sunat.Am cartela Telekom.Alte cartele gen Vodafone si Orange merg, ma poate ajuta cineva? Am fost si la Telekom si la gsm-uri si nu stie nimeni.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Telefonul este nou? Sau l-ai cumparat de pe olx? Posibil sa fie codat pe o singura retea, digi de exemplu si daca este asa nu i ti va merge decat pe digi, sau poate este stricat slotul unde bagi cartela sim, trebuie dus la un service reparatii telefoane si ei i ti spun sigur ce are si cît te va costa, cîti bani ai dat pe telefon? Verifica l cu o cartela sim Digi sa vezi daca merge sau nu.

| ReddY25 a răspuns:

Ciudat

| flixbuster a răspuns:

Doar 100 de pagini la Samsung pe forum... Jesus F%cking Christ!

https://eu.community.samsung.com/......3/page/100

Ai facut upgrade la Android 13 si toate update-urile de securitate la zi?

| IoanaMaria321 a răspuns:

De unde ai luat S22-ul? Dacă ai luat de la Telekom și nu au rezolvat nimic, nu prea mă pricep la chestii ca asta