| xDytzux a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy S3 mini,si nu pot sa fac transfer de date intre pc si el,nici prin calbu usb nici prin bluetooth(bluse soleil). dupa vechiul telefon, puteam prin bluetooth adica hai sa va spun il "imperechez" iar butonul de bluetooth file transfer service este inactiv...nu pot sa il apas...va rog sa ma ajutati daca puteti
P.s:am incercat si prin Samsung kies dar imi zice ca imi trebuie service pack 3, dar ciudat este ca eu ala il si am...va rog sa ma ajutati.MULTUMESC.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa te ajut.Deci poate bluetooth nu este activat.In ce priveste transferul de pe tel pe calculator si invers, am patit si eu, nu-mi recunostea telefonul.Atunci am conectat telefoul la calculator cu calculatorul inchis, apoi am deschis calculatorul si mi l-a recunoscut.Incearca si tu, poate...