| wizopo a întrebat:

De ce cand conectez cablul de date la comp si il bag in samsung galaxy mini imi da eroare. Inca ceva : cum pot face sa pun aplicatii pe galaxy mini de pe samsung kies( samsung aps ) de pe comp pe telefon?

Răspuns Câştigător
| Nardy a răspuns:

Cand te intreaba telefonul in ce mod vrei sa il conectezi, il setezi pe modul KIES nu UTMS Only.
Aplicatiile pentru Android nu se pun prin Kies. Se descarca direct de pe Android Marketwinking
Conectezi telefonul la computer, intrii pe android market si ce aplicatii vrei, le dai install si astepti putinwinking

1 răspuns:
| yonutz_6326 a răspuns:

Ce eroare iti da?

Întrebări recente