| cosm1n_1835 a întrebat:

mi-am instalat Windows 7 direct adica fara cd si in partita C mi-a ramas fisiere din windows acela vechi cum fac sa reformatez partitia aceea? daca dau format nu se sterge nimic din fisierele acelea.sad

Răspuns Câştigător
| albertinoportar a răspuns:

Pai nu poti sa faci reinstalare in C fara sa stergi fisierele daca vrei sa faci numai la C si sa se stearga fisierele contacteaza-ma la albertinoportar@yahoo.com
obligatoriu se sterg fisierele unde faci windows nou
BFT
Funda?

1 răspuns:
| wowmentol a răspuns:

Pai iti trebuie CD in primul rand dupa ce faci rost de CD uitete aici:
http://www.youtube.com/watch?v=O9JfaqcTqY4