| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat Windows xp pe un laptop Acer aspire 5749z pentru ca Windows 7si 8 nu mai vrea din cauza hdd-ului. Problema mea este ca nu reusesc sa-l conectez la wireless, am driverele instalate, am activat si zero "wireless configuration" iar dupa conectare îmi da blue screen. Ce sa fac? Ma chinui de trei zile sa schimb alt driver da tot nu merge. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Laptopul nu are drivere pentru XP. Poti incerca ca ultima solutie Driver Pack solution. Daca nici cu asta nu reusesti, nu ai ce face. Instalezi W7 sau 8.
http://www.softpedia.com/......onal.shtml