| XMASTEROX a întrebat:

Mi-am luat E3 ode pro si nu stiu cum sa il montez la ps3 super slim CECH-4004A.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai mergi la un electrician mai priceput sa il monteze. Trebuie sa ai experienta, ca daca faci vreo prostie cand scoti cei 4 rezistori iti iei adio de la consola. Instalarea e identica teoretic ca si pentru 3k, doar ca rezistorii pe placa de baza sunt asezati diferit. http://www.youtube.com/watch?v=a4VdrKeD2Wg pentru asezarea cablurilor flex, iar pentru localziarea rezisotirlor, cauta pentru cobra ode/3k3y.